Menu

+420 603 454 253 +420 605 279 232 +420 604 838 859
Platební karty
visa.gif, 0 kB visa-electron.gif, 0 kB mastercard.gif, 0 kB maestro.gif, 0 kB
Vaše doporučení

Dipl. Ing. Dušan Chodúr
SK TECHNIK spol. s r.o.:
"AUTO POSPÍŠIL Brno? Jezdil jsem okolo do práce..... Pak jsem si příležitostně nechal pár krát umýt auto.... Doporučil kolegům z firmy, příležitostní malá oprava.... To bylo asi před třemi lety....

DNES sem vozíme vozy z našeho autoparku na servisní prohlídky, přezouvání pneu, mytí, pojistné události, opravy čelních skel, malé opravy... Je to o lidech, o přístupu, o nákladech a úspoře času.... A hlavně o lidech, chodím sem rád..."

Další reference

Úvodní stránka » Autoskla

Autoskla

autoskla-loga.gif, 5 kB

Pneuservis AutoPospíšil
Klikněte pro větší náhled

Zajistíme pro Vás kompletní registraci a likvidaci pojistné události, aniž by byl nutný Váš kontakt s pojišťovnou. Naše zkušenosti a dobře sehraný tým je zárukou profesionálně odvedené práce. Montujeme kvalitní autoskla do všech typů vozidel a to za příznivé ceny. Autoskla, které naše sklady neobsahují, jsme schopni ve většině případů zajistit do druhého dne.

Naše firma Vám nabízí výměnu čelních autoskel z povinného ručení nebo z připojištění Vašeho čelního autoskla zdarma. Na základě Vašeho písemného zplnomocnění jsme ochotni na úhradu pojistného plnění od pojišťovny počkat a Vám čelní autosklo na Vašem voze ZDARMA vyměnit.

Spolupracujeme s následujícími pojišťovnami:

Loga pojišťoven

Pneuservis AutoPospíšil
Klikněte pro větší náhled

Výměna autoskla ZDARMA

Na základě Vašeho písemného zplnomocnění jsme ochotni na úhradu pojistného plnění od pojišťovny počkat a Vám čelní autosklo na Vašem voze ZDARMA vyměnit.

Oprava autoskel

Každé poškození autoskla nemusí skončit jeho výměnou provádíme opravy bodových a malých prasklin na čelních skel vozidel, pokud prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče.

Objednat autosklo

Využijte následující online formulář a objednejte si výměnu Vašeho autoskla. Při splnění pojistných podmínek Vám vyměníme Vaše autosklo zcela ZDARMA.

Na co si dát pozor při výměně autoskla

Aby výměna autoskla k Vaší plné spokojenosti, musí být dodrženo několik následujících rad.

Leptání VIN kódu na skla Vašeho vozidla

Fotogalerie