Menu

+420 603 454 253 +420 605 279 232 +420 604 838 859
Platební karty
visa.gif, 0 kB visa-electron.gif, 0 kB mastercard.gif, 0 kB maestro.gif, 0 kB
Vaše doporučení

Ing. Jaromír Rušar
Rušar mosty, s.r.o.:
"Jak se naše vozy i já cítím u Pospíšilů: Naše firma zajíždí do fy Auto Pospíšil s.r.o. se sedmi vozy. Jedná se o služby typu pneuservis, karosářské a autolakýrnické práce, úkony v motorovém prostoru, a v neposlední řadě o autokosmetické práce. S prací této firmy jsme nadmíru spokojeni, a proto nemáme zájem vůbec měnit. Toto hodnocení se týká nejen fortelu a řemeslné úrovně prací, ale i časové důslednosti a platnosti i ústních dohod. Jako bonus je všudypřítomná dobrá nálada a pohoda nejen stran komunikace se zákazníky ale i uvnitř této firmy mezi vedením a zaměstnanci, takže je tu příjemné i posedět si v uvolněné atmosféře na recepci při dobré kávě. "

Další reference

Úvodní stránka » Autoskla

Autoskla

autoskla-loga.gif, 5 kB

Pneuservis AutoPospíšil
Klikněte pro větší náhled

Zajistíme pro Vás kompletní registraci a likvidaci pojistné události, aniž by byl nutný Váš kontakt s pojišťovnou. Naše zkušenosti a dobře sehraný tým je zárukou profesionálně odvedené práce. Montujeme kvalitní autoskla do všech typů vozidel a to za příznivé ceny. Autoskla, které naše sklady neobsahují, jsme schopni ve většině případů zajistit do druhého dne.

Naše firma Vám nabízí výměnu čelních autoskel z povinného ručení nebo z připojištění Vašeho čelního autoskla zdarma. Na základě Vašeho písemného zplnomocnění jsme ochotni na úhradu pojistného plnění od pojišťovny počkat a Vám čelní autosklo na Vašem voze ZDARMA vyměnit.

Spolupracujeme s následujícími pojišťovnami:

Loga pojišťoven

Pneuservis AutoPospíšil
Klikněte pro větší náhled

Výměna autoskla ZDARMA

Na základě Vašeho písemného zplnomocnění jsme ochotni na úhradu pojistného plnění od pojišťovny počkat a Vám čelní autosklo na Vašem voze ZDARMA vyměnit.

Oprava autoskel

Každé poškození autoskla nemusí skončit jeho výměnou provádíme opravy bodových a malých prasklin na čelních skel vozidel, pokud prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče.

Objednat autosklo

Využijte následující online formulář a objednejte si výměnu Vašeho autoskla. Při splnění pojistných podmínek Vám vyměníme Vaše autosklo zcela ZDARMA.

Na co si dát pozor při výměně autoskla

Aby výměna autoskla k Vaší plné spokojenosti, musí být dodrženo několik následujících rad.

Leptání VIN kódu na skla Vašeho vozidla

Fotogalerie