Menu

+420 603 454 253 +420 605 279 232 +420 604 838 859
Platební karty
visa.gif, 0 kB visa-electron.gif, 0 kB mastercard.gif, 0 kB maestro.gif, 0 kB
Vaše doporučení

Miroslav Čaněk
Q-Elektrik:
"Do servisu Autopospíšil jezdím od roku 2000, kdy firma fungovala na jednom servisním stání a dělala geometrie kol. Nikdy se mi nestalo že bych odcházel nespokojený a to s čím jsem dával auto na opravu nebylo vyřešené. Cením si individuálního přístupu k zákazníkovy a hlavně kvalitu náhradních dílů která povětšinou převyšuje tu kterou prodává daná značka jako „originální díl“."

Další reference

Úvodní stránka » Autoskla » Na co si dát pozor při výměně autoskla

Na co si dát pozor při výměně autoskla

Na co si dát pozor při výměně autoskla

  1. Autosklo musí být správný rozměr a tvar
    Stává se, že někteří výrobci přesně nedodržují rozměry a zakřivení skla, což způsobuje problémy při montáži. U nás používáme pouze značková autoskla, která jsou určena do prvovýroby automobilů, a jejichž rozměry a zakřivení jsou proto naprosto přesné.
  2. Montáž je nutné svěřit odbornému servisu
    Při svépomocné výměně nebo výměně servisem, který nemá dostatek zkušeností, se vystavujete řadě rizik. Mezi nejčastější patří: špatně nanesené lepidlo, nanesení lepidla na mastné sklo, poškrábání karoserie, pořezání čalounění a palubní desky nebo následné zatékání do vozu.
  3. Rozhodující je správný způsob montáže a použité lepidlo
    Při špatném technologickém postupu lepení může po několika měsících dojít k oddělení autoskla od karoserie. U špatně nalepených autoskel dále hrozí destrukce skla při aktivaci airbagu. Ten pak nesplní svoji funkci a může ohrozit váš život!