545 235 188 +420 603 454 253 +420 605 279 232 +420 604 838 859
Platební karty
visa.gif, 0 kB visa-electron.gif, 0 kB mastercard.gif, 0 kB maestro.gif, 0 kB
Vaše doporučení

Miroslav Čaněk
Q-Elektrik:
"Do servisu Autopospíšil jezdím od roku 2000, kdy firma fungovala na jednom servisním stání a dělala geometrie kol. Nikdy se mi nestalo že bych odcházel nespokojený a to s čím jsem dával auto na opravu nebylo vyřešené. Cením si individuálního přístupu k zákazníkovy a hlavně kvalitu náhradních dílů která povětšinou převyšuje tu kterou prodává daná značka jako „originální díl“."

Další reference

Vážení a milý zákazníci,

Bohužel, před několika dny začaly stavební práce na křižovatce ulic Svatoplukova a Karlova, které jsou spjaty s výstavbou Velkého městského okruhu (http://www.mestsky-okruh-brno.cz/). NÁŠ PROVOZ PO CELOU DOBU VÝSTAVBY ZŮSTÁVÁ NEPŘERUŠEN. Budeme se snažit Vám přinášet informace o tom, jak se k nám pohodlně dopravit.

Aktuálně je uzavřeno odbočení doleva na křižovatce ulic Svatoplukova a Karlova směrem z Husovického tunelu k Židenickým kasárnám. A proto z tohoto směru využijte odbočení doleva už na Tomkově náměstí po ulici Valchařská. V nejbližších dnech bude za začátku ulice Karlova směrem z Maloměřic umístěna značka zákaz vjezdu – nicméně naši zákazníci mohou bez problému projet.

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň i v takto ztížených dopravních podmínkách!

Váš kolektiv Auto Pospíšil s.r.o.

Od 1. 12. 2012 spolupracujeme se společností Cebia, spol. s r.o.služba VIN foto – bezplatné nafocení vozidla (VINu) na základě klientského kupónu, který obdržíte od pojišťovny při sjednávání Vašich pojistek (Allianz, Uniqa, ČSOB).

Od 1. 12. 2012 jsme se stali smluvním servisem pojišťovny Uniqa – zrychlení likvidace škod pojištěných a poškozených vozidel.

Od 1. 1. 2012 jsme se stali smluvním servisem pojišťovny Allianz – zrychlení likvidace škod pojištěných a poškozených vozidel.

Přidejte se k nám na facebooku


Historie

Autoservis AUTO POSPÍŠIL, s.r.o. představuje model silné rodinné firmy, jejíž zaměstnanci jsou vedeni k osobnímu a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi a mohou Vám nabídnout své dlouholeté zkušenosti se servisem a údržbou vozidel. Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.


SVATOSLAV POSPÍŠIL
majitel firmy