Menu

+420 603 454 253 +420 605 279 232 +420 604 838 859
Platební karty
visa.gif, 0 kB visa-electron.gif, 0 kB mastercard.gif, 0 kB maestro.gif, 0 kB
Vaše doporučení

Miroslav Čaněk
Q-Elektrik:
"Do servisu Autopospíšil jezdím od roku 2000, kdy firma fungovala na jednom servisním stání a dělala geometrie kol. Nikdy se mi nestalo že bych odcházel nespokojený a to s čím jsem dával auto na opravu nebylo vyřešené. Cením si individuálního přístupu k zákazníkovy a hlavně kvalitu náhradních dílů která povětšinou převyšuje tu kterou prodává daná značka jako „originální díl“."

Další reference

Ocelové a hliníkové disky


Pneuservis AutoPospíšil
Klikněte pro větší náhled

Lité ALU disky ALCAR

Lité disky na osobní automobily od výrobců AEZ, ENZO, DOTZ , DEZENT a BBS pozvednou eleganci Vašeho vozu dle Vašich představ.

Disky jsou opatřeny povrchovou úpravou pro letní i zimní provoz. Výrobci disků AEZ, ENZO, DOTZ nabízí široký výběr kvalitních disků z rozsáhlé nabídky designů v různé cenové kategorii.Ocelové disky ALKAR


Pneuservis AutoPospíšil
Klikněte pro větší náhled

Ocelové disky na osobní automobily, pozvednou eleganci Vašeho vozu dle vlastních představ i v zimě kdy jsou lité disky ohroženy chemickými posypy a chemikáliemi.

Před nákupem litých i ocelových disků vždy doporučujeme odbornou konzultaci v našem pneu-centru (případně e-mailem), kde Vám pomůžeme s výběrem dle technických údajů o vozidle.
K diskům lze dokoupit bezpečnostní šrouby dle individuálního výběru.

Online konfigurátor disků

Na stránkách firmy ALCAR najdete internetový konfigurátor disků.