Menu

+420 603 454 253 +420 605 279 232 +420 604 838 859
Platební karty
visa.gif, 0 kB visa-electron.gif, 0 kB mastercard.gif, 0 kB maestro.gif, 0 kB
Vaše doporučení

Tomáš Olšan
BOMAR, spol. s r.o.:
"Velice příznivé zkušenosti máme s rychlostí vyřízení pojistných událostí. Profesionální lakování veteránů na míru a v patřičné kvalitě. Servis – rychlé a vstřícné jednání. Čištění – perfektní. "

Další reference

Úvodní stránka » Šetrné ruční mytí a čištění aut

Šetrné ruční mytí a čištění aut

Nabízíme Vám kompletní služby v oboru ručního mytí a čištění aut. Vaše auto bude důkladně vyčištěno tím nejšetrnějším způsobem. Svěřte svou starost s čištěním nám.


Proč by se měl Váš vůz mýt ručně?

Ruční mytí je nesporně nejšetrnější způsob čištění a umývání automobilů. Už při základním mytí je Vaše auto nejen důkladně očištěno, ale rovněž je dodána základní ochrana laku před vnějšími vlivypomocí speciálního laku. Ruční mytí aut je v Brně dostupné v Auto Pospíšil s.r.o.

Objednat ruční mytí auta

Využijte následující jednoduchý online formulář a objednejte se na ruční mytí a čištění automobilu.

Nejčastěji kladené otázky k ručnímu mytí a čištění aut

Základní otázky a odpovědi k mytí a čištění automobilů Vám poskytnou doplňující informace a umožní tak zvolit ten nejlepší způsob mytí pro Vaše auto. Kvalitní ruční mytí aut vyžaduje praxi i technologické vybavení. V naší provozovně v Brně – Maloměřicích disponujeme obojím. Zjistěte více o ručním mytí aut.

Ceník ručního mytí a čištění aut

Kompletní ceník všech služeb ručního mytí a čištění aut. Vyberte si z mnoha různých služeb v rámci ručního mytí aut Brno. Ceny začínají již na pár desítkách korun!

Fotogalerie - ruční mytí aut

Prohlédněte si postup a výsledky ručního mytí aut v našem autoservisu Auto Pospíšil, Brno - Maloměřice.