Menu

+420 603 454 253 +420 605 279 232 +420 604 838 859
Platební karty
visa.gif, 0 kB visa-electron.gif, 0 kB mastercard.gif, 0 kB maestro.gif, 0 kB
Vaše doporučení

Klára Ivanová
LATUS CZ s.r.o.:
"Auta si necháváme „u Pospíšilů“ mýt už dlouhá léta a vždy jsme velice spokojeni. S termínem nám tu vyjdou pokaždé vstříc podle našich potřeb, auta jsou perfektně čistá, interiér voní. K tomu milý personál :-). Doporučuji."

Další reference

Úvodní stránka » Šetrné ruční mytí a čištění aut » Proč by se měl Váš vůz mýt ručně?

Proč by se měl Váš vůz mýt ručně?


Ruční mytí aut AutoPospíšil
Klikněte pro větší náhled

Tuto otázku si klade asi většina z Vás, kteří ruční mytí stále ještě nevyzkoušeli. Jako první si jistě řeknete: „Je to příliš drahé a nemám čas někde dlouho čekat, potřebuji svůj vůz umýt a jet“. Bohužel tato neznalost majitele vozidel vede k tomu, že své vozidlo myjí v kartáčové myčce, či si jej dokonce snaží před svými domy umývat sami, nehledě na to, že tímto počinem překračují zákon, avšak v obou případech si především nevratně ničí lak karosérie svého vozu!!!

Dnes ruční mytí rozhodně není drahou záležitostí, zvláště, když si uvědomíte cenu Vašeho vozidla. Dokonce i čas provedení práce je srovnatelný času, který by jste strávili v kartáčové myčce. Že máme pravdu, si můžete sami vyzkoušet, pokud využijete našich služeb. V naší firmě můžete celý proces mytí sledovat z příjemného posezení u kávy a dohlížet na to, jak se o Vašeho „miláčka“ staráme.


Ruční mytí aut AutoPospíšil
Klikněte pro větší náhled

Při práci používáme výhradně přístroje od renomovaných značek WAP a KÄRCHER. Naše dlouholetá praxe nás vedla k tomu, že čištění neprovádíme pouze jednou značkou kosmetiky, ale z nabízené plejády profesionálních řad na trhu jsme pro Vás, tedy pro Váš vůz, vybrali pouze ten typ výrobku, který po zkušenostech našich a především zákazníků, byl vyhodnocen jako nejlepší.

Nejvíce používané značky kosmetiky: 3M, Mafra, Riwax a další.

Veškeré práce provádí pouze profesionálně vyškolený tým. Všichni pracovníci stále navštěvují školení, kde se dozvídají nové informace z tohoto oboru, aby mohli plně uspokojit stále se zvyšující nároky.