Menu

+420 603 454 253 +420 605 279 232 +420 604 838 859
Platební karty
visa.gif, 0 kB visa-electron.gif, 0 kB mastercard.gif, 0 kB maestro.gif, 0 kB
Vaše doporučení

Alexander Válek
FB LODŽIE, s.r.o.:
"U f. Auto Pospíšil již třetím rokem probíhá spolupráce ,jednak při jarním a podzimním přezouvání gum na našich firemních vozidlech, dále využíváme tento servis k drobním i větším opravám našich aut ,včetně mytí a čistění našich vozidel. Všechny tyto služby jsou prováděny k  naší spokojenosti."

Další reference

Úvodní stránka » Metoda PDR - opravy karoserií bez poškození laku

Metoda PDR - opravy karoserií bez poškození laku

Metoda PDR (Paintless Dent Repair) je metoda opravy karoserie bez poškození laku. Drobná poškození automobilu zkrátka někdy ovlivnit nemůžeme. Kroupy nebo „ťuknutí“ na parkovišti poškodí karoserii, aniž bychom tomu mohli zabránit. Oprava karoserie a následné lakování se může nepříjemně prodražit. Systém PDR umožňuje opravy karoserie bez poškození laku. Oprava karoserie bez lakování má mnoho výhod. Kdy a proč je vhodné použít metodu PDR?

Výhody oprav karoserie metodou PDR

Rychlost – vozidlo po kroupách opraveno do 3 prac. dnů. Drobné opravy na počkání.
Úspora peněz – ve srovnání se standardními postupy ušetříte díky metodě PDR až 50% ceny opravy.
Zachování odstínuopravou karoserie bez lakování nevystavujeme Váš vůz riziku rozdílu odstínů.
Zachování hodnoty vozu – hodnota vozidla není "snižována" zásahy do laku (kytování, broušení, lakování), která je zvlášť žádaná u nových a dražších vozů. Metoda PDR s cenou vozu nehne.

Kdy použít metodu PDR?

Systém pro opravy karoserie bez poškození laku – PDR je vhodný pro lehké deformace karoserievozu např. po kroupách, provozní škody na parkovištích atd.