Kontakt

Auto Pospíšil, s.r.o.
Karlova 27
Brno - Maloměřice

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Lakovna-klempírna, pojistné události Po - Pá: 8:00 - 17:00 Autoservis, ruční mytí, pneuservis Po - Pá: 7:00 - 17:00
Volejte 545 235 188
Autoservis
mob. +420 603 454 253
Autolakovna, Klempírna, Autoskla
mob. +420 605 279 232
Mytí aut, Pneuservis, Autodoplňky
mob. +420 604 838 859
Platební karty
Vaše doporučení

Autoskla

Zajistíme pro Vás kompletní registraci a likvidaci pojistné události, aniž by byl nutný Váš kontakt s pojišťovnou. Naše zkušenosti a dobře sehraný tým je zárukou profesionálně odvedené práce. Montujeme kvalitní autoskla do všech typů vozidel a to za příznivé ceny. Autoskla, které naše sklady neobsahují, jsme schopni ve většině případů zajistit do druhého dne.

Naše firma Vám nabízí výměnu čelních autoskel z povinného ručení nebo z připojištění Vašeho čelního autoskla zdarma. Na základě Vašeho písemného zplnomocnění jsme ochotni na úhradu pojistného plnění od pojišťovny počkat a Vám čelní autosklo na Vašem voze ZDARMA vyměnit.

 

Spolupracujeme s následujícími pojišťovnami:

Výměna autoskla ZDARMA

Na základě Vašeho písemného zplnomocnění jsme ochotni na úhradu pojistného plnění od pojišťovny počkat a Vám čelní autosklo na Vašem voze ZDARMA vyměnit.

Oprava autoskel

Každé poškození autoskla nemusí skončit jeho výměnou provádíme opravy bodových a malých prasklin na čelních skel vozidel, pokud prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče.

Objednat autosklo

Využijte následující online formulář a objednejte si výměnu Vašeho autoskla. Při splnění pojistných podmínek Vám vyměníme Vaše autosklo zcela ZDARMA.

Na co si dát pozor při výměně autoskla

Aby výměna autoskla k Vaší plné spokojenosti, musí být dodrženo několik následujících rad.

Leptání VIN kódu na skla Vašeho vozidla

Fotogalerie