Kontakt

Auto Pospíšil, s.r.o.
Karlova 27
Brno - Maloměřice

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Lakovna-klempírna, pojistné události Po - Pá: 8:00 - 17:00 Autoservis, ruční mytí, pneuservis Po - Pá: 7:00 - 17:00
Volejte 545 235 188
Autoservis
mob. +420 603 454 253
Autolakovna, Klempírna, Autoskla
mob. +420 605 279 232
Mytí aut, Pneuservis, Autodoplňky
mob. +420 604 838 859
Platební karty
Vaše doporučení
Autoservis Auto Pospíšil»Lak jako nový – profesionální autolakovna Brno

Lak jako nový – profesionální autolakovna Brno

V naší autolakovně jsme připraveni se o Vás v případě autonehody postarat kompletně od odtahu Vašeho havarovaného vozu až po předání spraveného vozu. Autolakovna Brno Vám nabízí opravu laku za skvělé ceny!

Vybavení autolakovny Brno

Vybavení autolakovny Auto Pospíšil tvoří lakovací a sušící kabina NITECO s výměnou 27.000 m2, takže umožňuje využití nejmodernějších lakovacích technologií, včetně lakování vodou ředitelnými barvami.

Pro lakování používáme v naší autolakovně v Brně výhradně špičkové barvy DUPONT, které se vyznačují především perfektní koloristikou. Za zmínku stojí také kompletní lakovací program od firmy SATA, včetně digitálních lakovacích pistolí. Lakýrníci mají k dispozici také 7 přípravných stání. Perfektní opracování podkladů pro lakování zaručuje brusný a odsávací systém FESTOOL. Přesnou koloristiku garantuje digitální spektrometr. Snímání odstínů probíhá přímo na vozidle.

Špičkoví odborníci v autolakovně Brno

Všichni zaměstnanci jsou špičkoví odborníci v příslušných oborech s dlouholetou praxí ve značkových autoservisech, jsou průběžně doškolováni a pravidelně seznamováni s nejnovějšími trendy v autoopravárenství.

Auto Pospíšil – pomoc v nouzi

Každý, kterému se již přihodila havárie nebo podobná nepříjemná příhoda, nám jistě dá za pravdu, že se nejedná o žádný příjemný zážitek, který Vás stál mnoho času, vyřizování, peněz a v nejednom případě i pár zbytečných vrásek na čele. Toho všeho se Vás snaží zaměstnanci firmy AUTO POSPÍŠIL s.r.o. Brno ušetřit.

V praxi to znamená, že firma AUTO POSPÍŠIL s.r.o. Brno zajišťuje téměř všechny výkony spojené s opravou Vašeho vozu, počínaje odtažením havarovaného vozu, následné prohlídky likvidátorem příslušné pojišťovny, kalkulací škody systémem AUDATEX, jednání s pojišťovnou a kompletní opravu vozu bez finanční účasti klienta.

Vůz je zákazníkovi vydán bez přímé platby, hradí si pouze spoluúčast, popřípadě DPH je-li plátcem. V případě starších vozů z pojistného plnění viníka, je-li stáří vozu vyšší než 6 let, nebo má najeto více než 100 000 km, hrozí amortizace dílů, potom se tyto zakázky řeší individuálně, vždy však k plné spokojenosti Vás, zákazníků.

Firma AUTO POSPÍŠIL s.r.o. Brno aktivně spolupracuje s většinou pojišťoven působících na našem trhu.

Špičkové vybavení a materiály nejen v autolakovně

Technologické vybavení a materiály splňují nejpřísnější podmínky pracovních postupů opravpředepsaných výrobci a naše vybavení patří k absolutní špičce v autoopravárenství.

Auto Pospíšil se Vás postará

Na situaci, že zůstane Váš vůz u nás, dokážeme reagovat zapůjčením našeho náhradního vozu, které je v případě splnění pojistných podmínek zdarma.